Hlavní menu

Kontejnery Siegl – Kontejnery Praha – Petr Siegl – Odvoz odpadu

Odvoz suti

Máte dům v Praze s úzkým průjezdem a nechcete, aby kontejner překážel na ulici? I pro tuto situaci máme pro Vás řešení. Speciální úzké kontejnery pro odvoz suti, které můžete umístit přímo do průjezdu domu.

Přehled základních typů kontejnerů najdete na samostatné stránce


Nevíte, jaký kontejner je pro Vás nejvhodnější? Kontaktujte nás a naši dispečeři Vám rádi poradí.

Kontejnery na odpad

Můžeme pro vás zajistit odvoz suti, ale navíc vám můžeme přivézt písek nebo kačírek. Sledujte naše oficiální stránky a neváhejte nás ihned kontaktovat.

Jsme kdykoliv připraveni použít naši techniku i lidské zdroje pro Vaši spokojenost při odvozu stavební suti.

Kontejnery

Odvoz odpadu kontejnery

Odvoz suti, nebo, chcete-li, odvoz stavební sutě, je nejčastější službou, kterou firma Kontejnery Siegl s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a obchodním partnerům. Pro odvoz stavební sutě jsme vybaveni veškerou potřebnou technikou a to jak kontejnery všech potřebných velikostí, tedy od průjezdových úzkých kontejnerů na stavební suť, až povelkoobjemové kontejnery s nosností 12t a objemem 10m3. V Praze, a po dohodě ve Středočeském kraji, Vám zdarma přistavíme potřebný kontejner na odvoz odpadu dle Vašich požadavků. Informujte se na našem dispečinku, který kontejner je právě pro Vaše potřeby nejvhodnější. Naši zkušení dispečeři Vám pomohou, a na základě objednávky nechají přistavit ten správný kontejner pro odvoz suti.

Spolehlivost je naše motto

Disponujeme množstvím různých kontejnerů a nákladních automobilů. Proto se nemůže stát, že váš stavební odpad neodvezeme. Může se sice stát, že nákladní vůz, který mířil k vám, zůstal cestou stát. Ale vozy jsou vybaveny vysílačkami a tak okamžitě vypravíme jiné auto s kontejnerem.